Autor: Pasowanie na czytelnika 2017r.

Sąd nad lekturą "W pustyni i w puszczy"

Biblioteka szkolna zamieniła się w salę rozpraw,

Konkurs Pięknego Czytania – eliminacje szkolne

W bibliotece szkolnej odbyły się eliminacje do II Powiatowego konkursu Pięknego Czytania.

Postacie z bajek

W ramach  Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa uczniowie klas piątych na lekcjach plastyki w porozumieniu z panią bibliotekarką wykonali piękne figurki znanych bajkowych postaci.

Szkoła Muzyczna w Jarocinie - koncert

W dniu 29 maja 2023r. nauczyciele i uczniowie Szkoły Muzycznej w Jarocinie dali koncert w naszej szkole. W ten sposób chcieli zachęcić do nauki gry na różnych instrumentach.

Akcja "Jak nie czytam, jak czytam"

30 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Celem akcji jest budowanie pozytywnego wizerunku czytania! Pani dyrektor rozpoczęła spotkanie czytaniem opowiadania o tolerancji z książki Marka Michalaka „Opowieści o tym, co w...