Dzień Chłopca

Dopiero skończyły się wakacje i powitał nas pierwszy dzwonek. Jeszcze na dobre nie zauważyliśmy, że rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny a już minął miesiąc nauki. Przyszedł koniec września a wraz z nim święto naszych kolegów. Dzień Chłopca to szczególny moment w życiu każdej klasy. Podobno Kobieta zmienną jest ale zorganizować ten dzień wymaga dużej kreatywności. Dziewczyny z klasy drugiej gimnazjum wraz z wychowawcą postanowiły zorganizować dla chłopców niespodziankę w Restauracji „Podmiejska” w Witaszycach. Oprócz pysznego jedzenia były również konkursy w których nasi chłopcy musieli oprócz sprawności fizycznej wykazać się kreatywnością i sprytem a czasami nawet wielką odwagą. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych chłopców, którym życzymy wszystkiego najlepszego z okazji ich święta. Również całej płci „mniej pięknej”  z naszej społeczności uczniowskiej składamy najlepsze życzenia.