Dzień Szefa

W tym roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Szefa. Była to niespodzianka dla naszego Pana Dyrektora i Pani Wicedyrektor. Niespodzianki przgotowały klasy dyżurujące IVa i VIIa wraz z całą społecznością szkolną. Zebraliśmy się wszyscy w hali gimnastycznej, gdzie oprócz części artystycznej, w której przedstawione zostały sylwetki szefów czekało na naszych Dyrektorów zadanie polegające na ustawieniu wszystkich uczniów w dwuszeregu w ciągu dwóch minut. Padł tu rekord, bo trwało to minutę. Po odśpiewaniu przez całą społeczność szkolną gromkiego sto lat  Pan i Pani Dyrektor otrzymali laurki z życzeniami od przedstawicieli każdej z klas. Prezentem były kolekcjonerskie wersje samochodów przeznaczone do monitorowania terenu naszej placówki.