Znów wakacje

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł oczekiwany przez wszystkich dzień - zakończenie roku szkolnego. Dla wielu to dzień szczególny, bo otrzymali nagrody i wyróżnienia. Dla uczniów klasy trzeciej gimnazjum to dzień pożegnania. Każdy w tym dniu świętuje swój mały lub wielki sukces. Uczniowie klasy trzeciej gimnazjum, którzy przez trzy lata na semestr i koniec roku uzyskiwali średnią 5,0 oraz zachowanie wzorowe otrzymują Dyplom Wzorowego Ucznia a ich Rodzice List Gratulacyjny. Natomiast uczniowie, którzy nie spełnili tego kryterium, ale uzyskiwali bardzo wysokie wyniki lub wyróżniali się szczególnie pracą społeczną otrzymali Dyplom Uznania. Uczniów pożegnali koleżanki i koledzy z klasy drugiej gimnazjum. Część artystyczną przygotowały klasy czwarte oraz zespół taneczny. Teraz dla wszystkich nadszedł czas wypoczynku. Życzymy udanych wakacji!!!