Zakończenie roku szkolnego

Nadszedł długo oczekiwany przez wszystkich dzień zakończenia roku szkolnego. Jest to zawsze nie tylko dzień w którym rozstajemy się na wakacje, ale również dzień pożegnań. Uczniowie klas trzecich za swoją trzyletnią pracę otrzymali wiele wyróżnień i nagród. Zostali również uhonorowani Rodzice uczniów, którzy przez trzy lata osiągali najwyższe wyniki w nauce oraz Ci Rodzice na których mogliśmy zawsze liczyć i chętnie nam pomagali. Nie tylko uczniowie żegnali się z nasza szkołą. Od września nie będą u nas pracować pan Wojciech Cukrowski, pan Paweł Banach, ksiądz Jacek Bosak, pani  Paulina Wyduba - Kupiec, pani Beata Spera, pan Sławomir Zaworski. Dziękując za trud i pracę życzymy powodzenia. Wszystkim życzymy udanych wakacji.